Blog Linkleri


Besleme RSS Feed

Blog Linkleri ~ Kişisel ~ Page 2


Sıralama Kriteri: PageRank | Hitler | AlfabetikStandart Blog Kayıtları

MeGu'nun Zihnini Tatmine Doyurduğu Günlüğü.Bu site bir günce. Yıllar boyu tutmayı düşündüğüm bir günce. Böylece insanlarla sevdiğim şeyleri, kendimi, duygularımı rahatça paylaşabileceğim. Ayrıca gelecek için kendimden bir hatıra, yıllar sonra geri dönüp hayatımı nasıl yaşadığımı neler düşündüğümü, hayallerimin, sevinçlerimin, hüzünlerimin neler olduğunu hatırlamam için bir araç.
http://www.mentalmasturbasyon.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 4
1981 doğumlu elektrik yüksek mühendisi, açık kaynaklı yazılımı ve hatta açık kaynaklı yaşamı destekliyor. Aşık olduğu bir sevgilisi, 13 yaşında kör + topal bir köpeği ve huzurlu bir yaşamı var. Teknoloji, bilim kurgu ve internet meraklısı. Fotoğraf çekmeyi, dünyayı gezmeyi ve kısa hikayeler yazmayı seviyor.
http://mertulas.blogspot.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 4
Adım Mustafa Şapçılı. Şu an Yıldız Teknik Üniversitesi, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü, 2. Sınıf öğrencisiyim. Uzun süredir web teknolojilerini takip ediyorum. Yaklaşık 6-7 sene önce HTML ile girdiğim bu aleme, yaklaşık 3-4 senedir PHP ile devam etmekteyim. Bunların yanında C, C++ dillerinde de bilgiliyim. Her ne kadar 2-3 senedir PHP ile kodlama yapıyor olsam da ticari projelere imza atmaya son zamanlarda başladım. Bundan önce hep “localhost” dediğimiz mekanda kendimi geliştirdim :) Ticari proje konusunda bana ulaşmak isteyenler aşağıda belirttiğim iletişim bilgilerim vasıtasıyla irtibata geçebilirler. Yakında referanslarımı da ayrı bir bölümde sergileyeceğim.
http://www.shapcy.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 4
Her kelebek bir süre tırtıl olarak yaşar.Serkan Altuntaş, Biyoloji, Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ), Trabzon, (2004).Alışveriş , amfibi , animasyon , ben yaptım , biyoinformatik , biyoteknoloji , çevre , django , donanım , eğitim , entomopatojen , Etkinlik , fedora , Gel(emey)ecek , gezi , GNU/Linux , hosting , hücre kültürü , internet , karadeniz , Kategorisiz , kök hücre , korku , KTÜ , Linux Gezegeni , Microsoft , mikrobiyal mücadele , mim , müzik , pardus , pozitif linux , reklam , sansür , savaş , serkan , sinema , sinir bozucu , siyaset , spor , sürü psikolojisi , tiyatro , Türkiye , tv , ubuntu ve uçmak" kategori başlıkları altında öyazılar ve görseller yer alıyor.
http://serkan.gen.tr/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 4
Barış Ünver kişisinin hayatını arşivlediği, çeşitli konulardaki tecrübelerini paylaştığı, muhtelif olaylar hakkındaki düşüncelerini yazıya döktüğü, izlediği film ve dinlediği müzik hakkında yorumlarının bulunduğu, WordPress ve bloglama hakkında makaleler yazdığı kişisel blog'u.
http://beyn.org/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 4
Deniz AKIN'ın teknoloji,internet gibi konuları ve kişisel olaylarını yazdığı çok derin bir blog!Etiketler: izmir tema wordpress kişisel weblog fotoğraf .İlgi Alanları:Müzik dinlemek;Daha çok R&B tarzı ve Türk Halk Müziği dinlerim. Ama bu söylediğim alanların dışınada çıkıyorum ara sıra. En çok hoşlandığım sanatçılar / şarkıcılar ise Justin Timberlake, Rihanna, Nicole Scherzinger ve Nelly Furtado’dur. Türklerden ise Sevcan Orhan, Orhan Hakalmaz, Hayko Cepkin, Şebnem Ferah ve Emre Aydın’a hayranlığım vardır.
http://www.denizakin.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 4
Hiçbirşey Hakkında Herşeyin konuşulduğu Blog. Webde blog okurları için seçtiğim yazılara yer veriyorum, işin özü kafama göre takılıyorum (:. Etiketler: ebook mobil Hobi msn 8 Desing Magazin google adsense web 2.0 Oyun Games messenger msn wordpress writing art Desings image Blogger temaları blogger news CSS tasarım
http://www.sesebian.com ~ Daha fazla bilgi...
PR: 4
FalanFilan Kisisel Weblog, Canımın içi, böyle şeyler sadece romanlarda olur!
http://blog.falanfilan.org/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 4
Oktay Usta Yemek Tarifleri, resimli yemek tariflerinin yanısıra kek tarifleri, pasta tarifleri, tatlı tariflerinin yer aldığı nefis yemek tarifleri.Güvenerek Yapabileceğiniz Binlerce Pratik Yemek Tarifi - Pasta Tarifleri, Kurabiye Tarifleri. Kolay, Pratik ve Nefis Yemek Tarifleri. Yemek Tarifleri Sitesi. Oktay Usta'nın tariflerine ulaşmak artık çok kolay. Türkiye'nin en ünlü aşçısı Oktay Aymelek'in birbirinden lezzetli tarifleri artık her an elinizin altında. Kadınca Tarifler - Denenmiş Binlerce Yemek Tarifi - Kolay ve Nefis Yemek Tarifleri'nin Yayınlandığı, En Güzel Yemek Tarifleri Sitesi.
http://e-oktayustayemektarifleri.blogspot.com.tr/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 4
Kulaklık , Ustura ve Boya Kutusu
http://www.rzrarti.org/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 3

First Previous 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Next Last

Toplam Kayıt Sayısı: 178
11-20 arası gösteriyor. Toplam 178 kayıt var.

Dizin istatistik

 1. Kategori: 29
 2. Altkategori: 1
 3. Toplam Blog: 953
 4. Onay Bekleyen : 757
 5. Onaylanmayan: 754
 6. Bugün Kayıt: 0


Reklam

 1. Günlük Süt
 2. Cevap Burada
 • Süt Firmaları,Süt,
 • EUROSAFE
 • şifreli, tam otomatik, dünyanın güvendiği,
 • çelik kasa