Blog Linkleri


Besleme RSS Feed

Blog Linkleri ~ Yemek ~ Süt Ürünleri ~ Page 2


Sıralama Kriteri: PageRank | Hitler | AlfabetikStandart Blog Kayıtları

TEKSÜT Süt ve Süt Ürünleri 1950 yılında Balıkesir iline bağlı Gönen ilçesinde Recep ARINIK tarafından kurulmuştur. Önceleri sadece beyaz peynir üretimi üzerine kurulmuş olan mandıramız 1990 yılında halen üretim yaptığımız modern tesislerine taşınmıştır. 50 yılı aşan üretim süresince kaliteyi her zaman ilk planda tutan TEKSÜT ürün yelpazesini de geliştirmeyi ihmal etmemiştir. Beyaz peynir ile başlayan serüvenimiz bugün kaşar peyniri, krem peynir, tereyağ, yoğurt, ayran ve yöresel peynirler (Mihaliç, Çeçil, Dil, Çerkez, Otlu,Urfa, Örgü...) gibi farklı çeşit ve gramajlarda birbirinden leziz 64 ürün ile devam etmektedir. 30.000 m2'lik alanda 200 personel ve 80 araçlık filo ile hizmet veren TEKSÜT, yaptığı teknolojik yatırımların da etkisi ile günlük 200 ton sütü, süt mamulü haline getirmektedir. Sağlıklı lezzet ürünlerini, tüm hijyen koşullarını yerine getirerek ve soğuk zincir kırılmadan sofralarınıza taşıyan TEKSÜT, adı ile de tadı ile de tek olmayı başarmaktadır.
http://www.teksut.com/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Bizim taze süt ve süt ürünlerimizin lezzet ve sağlık garantisi sadece köydeki çiftliklerimizdeki çalışanların, tedarikçilerin ve yem kaynaklarının geriye doğru % 100 izlenebilirliğinden geliyor. Samsun’da süt ofisinize veya evinize taze süt almak için yerel sütçü arıyorsanız ve tedarik zinciri sizin için önemli ise, süt yapan inekler ne yedi ne içti nereden geldi bilmek istiyorsanız, o zaman doğru yere geldiniz. Bugün, Türkiye’nin geniş bir kesimindeki tüketiciler, distribütörler ağı sayesinde kapıdan süt teslimatlarından yararlanabilir. Süt ürünleri süpermarketlerden ve ev dağıtım sağlayıcılarından doğrudan temin edilebiliniyor. Samsun ilimizde de taze doğal süt ve süt ürünleri kapınıza teslim. Süt, sut, süt ürünleri, sut urunleri, peynir, kasar, kaşar, lor, taze peynir, keçi peyniri, koyun peyniri, old cheese, cheese, klasik peynir, naturel peynir, eski kaşar, otlu peynir, imansız peynir, mozzarella, tulum peyniri. Frigolu araçlarımızla günlük doğal organik çiftlik inek sütü-keçi sütü-manda sütü ve süt ürünlerimizle servis yapmaktayız.
http://www.sutyo.com/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
ATAŞEHİR YENİŞEHİR MAHALLESİ GÜNLÜK DOĞAL ORGANİK KÖY SÜTÜ Ataşehir /Yenişehir mahallesine perşembe çarşamba cumartesi pazartesi salı günleri frigolu araçlarımızla günlük doğal organik çiftlik inek sütü-keçi sütü-manda sütü ve süt ürünlerimizle servis yapmaktayız, şile/teke köyünde bulunan çiftliğimizde kendi ürettiğimiz inek sütü keçi sütü ve manda sütlerimizi yine kendi servis araçlarımızla değerli müşterilemize en doğal haliyle sunuyoruz, sütlerimizi paketlediğimiz bidonlarımızı sıfır olarak temin ediyor ve kilitli sistem kapaklarla tek kullanımlık olarak satışa sunuyoruz, doğallığımızdan lezzetimizden ve hijyenden asla ödün vermeden özveriyle daha iyisini yapmaya çalışıyoruz, sektörde itibarlı bir firma olmak için uğraşıyoruz. önceliğimiz herzaman hijyen ve kalite olmaktadır, bu nedenle %100 Doğallık %100 sağlık diyoruz.Süt Yoğurt Yumurta Sucuk Tereyağı Peynir
http://www.sutburada.com/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Sütkapıda.com olarak ürettiğimiz sütleri hiçbir işleme tutmadan sadece soğutulmuş ve soğukluğu devam ettirilerek (Soğuk Zincir) siz tüketicilerimize sunmaktayız. En doğal haliyle, temiz ve güvenilir çiğ süt tüketmenizi sağlamak amacıyla hizmet veriyoruz.Çiğ süt, sütün sindirimini sağlayan laktaz ve lipaz aktif enzimlerine sahiptir. Biberonla beslenen bebeklerin yaşadığı karın ağrısı, pişik, solunum rahatsızlıkları, gaz ve diğer rahatsızlıkların da gösterdiği gibi çocuklar bile bu konuda sıkıntı çeker. Enzimlerin eksikliğinin ve hayati proteinlerin değişmesinin, sütteki kalsiyumu ve mineral elementleri erittiği de kuşku götürmez. Ağzı kapalı günlük şişe sütlerine gelince. Bunlar pastörizasyon denilen bir yöntemle, mesela 72 derecede 15 saniye tutularak mikroptan arındırılıyor. 3 Lt Çiğ İnek Sütü 3 Lt Çiğ İnek Sütü 9,00 TL Kdv Dahil 5 Lt Çiğ İnek Sütü 5 Lt Çiğ İnek Sütü 15,00 TL Kdv Dahil Yoğurt Mayası Yoğurt Mayası 0,50 TL Kdv Dahil
http://www.sutkapida.com/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Günlük Çiftlik Sütü ve Yoğurt sitesinde. Keçi Fiyatı ve Keçi Sütü Fiyatları. Günlük Taze Süt ve Maden Suyu Siparişiniz. Günlük Çiğ Süt Çiftlikten Kapınıza Geliyor. Karadeniz Süt ve Süt ürünleri. Keçi Sütü Keçi Peyniri. Başlıkları altında makaleler ve süt sektöreü ile ilgili yazılar mevcut. Ayrıca diğer konular ;günlük taze süt satışı, günlük süt siparişi, alo süt istanbul, süt satmak istiyorum, the sütçü, gündönümü çiftliği, gündönümü çiftliği sipariş, çiğ süt satışı.
http://ciftliksutu.blogspot.com.tr/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
2016 SÜT SEZONUMUZ BİTMİŞTİR​Yıl boyunca her hafta çiftliğimizden taze yumurtaları evlerinize ulaştırma. ya devam ediyoruz.KOYUN SÜTÜNÜ SEVENLER, DENEMEK İSTEYENLER İÇİN ARTIK MAHYADAĞI DOST ÇİFTLİK SÜTLERİNİ İSTANBUL İÇİNDE TALEP ÇOĞUNLUĞU SAĞLANAN BÖLGELERE GÖNDERMEYE BAŞLADIK.Bu sene kuzularımızın doğumları Şubat ayında başlıyor. Akabinde 2017 süt sezonumuz başladığında sizlerle bilgisini paylaşacağız.Süt ve yumurta dağıtımıyla ilgili haftalık bilgilendirmelerimizden haberdar olabilirsiniz. Şimdilik talep çoğunluğu oluşan bölgelerde servisimiz mevcuttur. Bölgenize henüz servisimizin olup olmadığını öğrenmek için, lütfen bu formu doldurun, size en kısa zamanda geri dönüş sağlayalım.Koyun sütü, kremsi bir yoğunlukta ve hafif badem aromasındadır. Keçi sütünün aksine, koyun sütü rahatsız edici içsel lezzete sahip değildir ve bu nedenle gurmeler tarafından tercih edilmektedir.Koyun sütünün içeriğinin kompozisyonu, bazı noktalarda inek ve keçi sütüne göre farklıdır.
http://www.dostciftlik.com/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Sütlü Nuriye yapımı . Sütlü Nuriye hazır olarak Güllüoğlu’ ndan tattığım bir tatlı. Ancak onun öncesinde bir bayram hazırladığım da çok beğenilmişti. Onu diğer baklavalardan ayıran arasına fındık ve şerbetinin bir kısmına süt kullanılıyor olması. Doğrusu şerbetine kullanılan süt tadını çok hafifletiyor. Tatlıda süt tadını sevenlerin beğeneceğini düşünüyorum. Bu tatlıyı fındıksız da hazırlamanız mümkün. Bu şekilde de çok güzel olduğunu söyleyebilirim. Bu bayram bizim evdeki tatlı mönüsünün ilk sıralarında sütlü nuriye yer alacak inşallah. Malzemeler: 2 adet yumurta 1 su bardağı süt ½ çay bardağı sıvıyağ (6 yemek kaşığı) 3 yemek kaşığı sirke 1 çimdik tuz ½ paket kabartma tozu (1 tatlı kaşığı) 4 su bardağı+2 yemek kaşığı un Açmak için: 1 paket buğday nişastası Arasına: 250 gram iri çekilmiş fındık içi Üzeri için: 250 gram (1 paket) tereyağı Şerbet ölçüsü: 2,5 su bardağı su, 5 su bardağı tozşeker, 1,5 su bardağı süt
http://www.herrenk.com/sdetay.asp?did=1784 ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Ömerli’den getirdiğimiz günlük doğal çiftlik sütünü sizlerle buluşturuyoruz. Sütümüz hiçbir işlem görmemiş, pastörize edilmemiş, çiftlikten çıktığı doğal haliyle soğuk zincir korunarak sizlere ulaştırılıyor. Sütümüzün sizlere kadar ulaşmasındaki aşamaları kısaca şöyle özetleyebiliriz.Çiftlikte el deymeden, otomatik sağım makinası ile sağılan sütler soğutuculu tanklara aktarılır. Akşamdan sağılan sütler sabah sağılan sütlerle birlikte soğutuculu tanklarda karıştırılarak, +4 dereceye kadar soğutulur. Siparişler tek kullanımlık, ağzı kilitli pet şişelere doldurulur. Sağımdan çıkan süt, kapalı hatlar kullanılarak, açık ortama maruz kalmadan paketlenir.Hazırlanan siparişler soğuk zincir korunarak, kendi araçlarımızla,servis edilir YUMURTA Yumurtalarımız serbest gezen, doğal yemlerle beslenen tavuk yumurtasıdır. Çiftliğimiz kümesinden bahçesine kadar tavukları strese sokacak faktörlerin asgariye indirildiği, doğal şekilde dizayn edilmiştir.
http://www.gunlukdogalsut.com/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
SütSüt Kakaolu & Meyveli Çikolatalı Süt çeşitleri. SütKakaolu & Meyveli Çikolatalı Süt. Krema Krema Beyaz Peynirler Kaşar, Peyniri Geleneksel, Peynirler Dilimli, Peynirler Sürülebilir Peynir, Tereyağı , Ayran , Yoğurt,EDT Süt Ürünleri Sütlü İçecekler.Akıllı tesisinde sağlanan hijyen standartları ve Torku Gıda Zincirinde hammadde tedarik sürecindeki özen ve hassasiyet üretim tesisimizde de artarak devam ediyor. hijyen alanları dışında tesise giriş bulunmuyor. tek noktadan , en son teknolojilerin kullanıldığı tesisimiz, alanında en modern tesislerden biri olma taşıyor. Türkiye’de ilk bu tesiste uygulanan akıllı havalandırma sistemi ve hepa filtreler sayesinde tesis hava bir ameliyathane ortamı kadar temiz tutuluyor. El değmeden yapılan geleneksel beyaz peynir teknolojisi kullanıyoruz. Sizlerin sağlığı hassasiyet çevreye karşı da ve atık sular değerlendirilerek tarım arazilerinin sulanmasında kullanılıyor.
http://torku.com.tr/urunler/liste/sut-ve-sut-urunleri ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Süt ve süt ürünleri; ürünler, online sipariş formu, sanal gezinti.Akdeniz'den Ege'ye uzanan, Türkiye'nin en büyük sıradağlarından biri; Toroslar... Her mevsim yeşil kalan ağaçları, derin vadileri, yaylaları, gölleri, akarsuları ve şelaleleriyle benzersiz bir doğallık... Toroslar'ın temiz ve sağlıklı ortamında yaşayan Yörüklerin ürettiği sütlerin değerini yıllar önce keşfeden Yörükoğlu, bu sütlerden üretilen lezzetleri yıllardır sizlerle paylaşıyor. Son 8 yıldır Türkiye'nin en büyük 500 sanayi devi arasında yer alan Yörükoğlu, 15.000 m2'si kapalı 20.000 m2'si açık olmak üzere toplam 35.000 m2'lik alana sahip tesislerinde, ileri teknolojisi ve 700'ü aşkın çalışanıyla ayrandan yoğurda, peynirden tereyağına kadar geniş bir lezzet yelpazesi sunuyor. Sofralarınıza doğallık ve saflık katıyor.UHT Süt Pastorize Süt Yoğurt Ayran Beyaz Peynir Kaşar Peyniri Özel Peynirler Geleneksel Tereyağı Piknik Kaymak Aromalı Süt Meyve Suyu Dondurma
http://www.yorukoglusut.com.tr/tr ~ Daha fazla bilgi...
N/A

First Previous 1 [2] 3 4 5 Next Last

Toplam Kayıt Sayısı: 46
11-20 arası gösteriyor. Toplam 46 kayıt var.

Dizin istatistik

 1. Kategori: 29
 2. Altkategori: 1
 3. Toplam Blog: 953
 4. Onay Bekleyen : 758
 5. Onaylanmayan: 755
 6. Bugün Kayıt: 1


Reklam

 1. Günlük Süt
 2. Cevap Burada
 • Süt Firmaları,Süt,
 • EUROSAFE
 • şifreli, tam otomatik, dünyanın güvendiği,
 • çelik kasa