Blog Linkleri


Besleme RSS Feed

Blog Linkleri ~ Yemek ~ Süt Ürünleri ~ Page 3


Sıralama Kriteri: PageRank | Hitler | AlfabetikStandart Blog Kayıtları

Kervan Süt Ürünleri Gıda San. ve Tic Ltd. Şti. 1955 yılında Makedonya’nın Kırçova beldesinden göç eden Sabit - Şükrü - Tayyip SABİT kardeşler çeşitli ticari faaliyetlerden sonra 1972 yılında Yoğurt ve Çerkez Peyniri imalatı ile Süt Ürünleri sektörüne girerek KERVAN Gıda’nın temellerini atmışlardır. Sakarya’nın Yeni Cami bölgesinde imalata başlayıp, Çark Sanayi’nde bulundukları faaliyetlerden sonra Söğütlü - Sakarya’da bulunan 3. Organize Sanayi Bölgesi’nde ki modern tesislerine taşınarak üretim kapasiteleri ve ürün kalitelerini yükseltmişlerdir.
http://www.kervan.com.tr/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
CEBECİ 1975 yılında kurulan bir aile şirketidir. TÜRKİYE süt ürünleri pazarında montanlı üretime sahip sektörün özel, büyük yoğurt ve peynir şirketleri arasındadır. TÜRKİYE’nin çeşitli ilerinde faaliyet gösteren kendi fabrikalarını 2011 yılında tek bir çatı altında (Isparta-Burdur hinterlantında, inek sütü üretiminin kalbinde) toplamıştır. Isparta OSB’de açık alan 120.000 metre kare, kapalı alan 15.000 metrekaredeki tesis, günlük 700 ton süt işleme kapasitesine sahiptir.180 ml AYRAN, 180 ml AYRAN, 200 ml BAKKAL AYRAN, 200 ml BAKKAL AYRAN, 300 ml AYRAN, 300 ml AYRAN, 1 lt AYRAN, 1 lt AYRAN, 2 lt AYRAN, 2 lt AYRAN,
http://cebecisut.com/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Üç tekerlekliyle başladığı sütçülükte Ortadoğu’nun lideri oldu Üç tekerlekliyle başladı Ortadoğu’ya 15 milyon dolar ihracat yapıyor Konya’nın Ereğli İlçesi’nde faaliyet gösteren Akbel Süt ve Süt Ürünleri Ortadoğu’nun süt ve süt ürünleri ihtiyacını karşılıyor. Yıllık 15 milyon dolar ihracat gerçekleştirilen firmanın yeni hedefi Avrupalılara, ‘Akbel’ ürünlerini tattırmak...Karaman, Sivas, Kayseri, Niğde, Aksaray ve Konyalı üreticilerin sütlerini alan firma yaklaşık 20 bin kişiye dolaylı istihdam sağlıyor. Süt ürünlerinin atık suları ekonomiye kazandırılıyor Öte yandan üretim sonrası ortaya çıkan peynir altı suları ekonomiye kazandırılıyor. Akbel, ikinci işletmesinde peynir altı sularını yeniden işleyerek peynir altı suyu tozu üretiyor.Üretimin bir kısmını ihrac ederken bir kısmı da yurtiçindeki özellikle pasta, bisküvi ve çikolata üretimi yapan firmalara kazandırıyor.Toz haline getirilen bu sular sayesinde hem doğanın kirlenmesi önleniyor hem de ekonomik girdi sağlanıyor.
http://www.akbel.com/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Sütlek Süt Ürünleri Online Satış. PEYNİRLER,SÜRÜLEBİLİR PEYNİRLER, SÜTLER, TEREYAĞI, YOĞURTLAR,MEYVA SULARI,Sütlü Tatlılar Sütün en doğal halinden üretimini gerçekleştirdiğimiz yoğurtlarımız, sağlıklı ve doğal halleri ile kullanımıza sunuluyor. Sütlek süt siz değerli müşterilerimize doğal süt ve süt ürünlerini tüm Türkiye genelinde adresinize kadar teslim etmeyi amaçlamıştır. aze, doğal ve tamamen katkısız doğal süt ve süt ürünleri alışverişine hemen başlayın.Köy Peyniri, Köy Peyniri, Buttermilk ,Buttermilk, Süzme Yoğurt, Süzme Yoğurt YENİ, Special Kaşar Peyniri, Special Kaşar Peyniri, YENİÖZEL Special Tulum Peyniri, Special Tulum Peyniri, YENİÖZEL Special Çörek Otlu Tulum, Special Çörek Otlu Tulum
http://www.sutlek.com/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Firmamız süt ürünleri üretimine üretimine 1968 yılında, baba mesleği olan sezonluk koyun peyniri üretimi ile başlamıştır. Uzun yıllar sezonluk koyun sütü işleyen firmamız ülkemizde yaşanan hızlı kentleşmenin neticesi ve artan peynir ihtiyacının karşılanabilmesi bizleri zaman içinde inek sütü işlemeye yöneltmiştir. 1995 yılına gelindiğinde TORUNOĞLU yeniden yapılanma sürecine girerek faaliyetlerini genişletip TORUNOĞLU SÜT VE GIDA MAM. SAN. TİC. PAZ. A.Ş. unvanını aldı ve halen Türkiye’nin önemli peynir üretim merkezi olan Konya’nın Ereğli ilçesinde 6.200 m² kapalı alanda günlük 150 ton süt işleme kapasitesine sahip olan işletmesinde, Avrupa Birliği normlarına uygun, modern makina, ekipman ve laboratuarı, tecrübeli mühendis ve teknik elemanları ile sağlıklı, kaliteli ve hijyenik ürünler imal ederek faaliyetini sürdürmektedir.
http://www.torunoglu.com.tr/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
958 de cam kaselerde yoğurt üretimiyle başlayan süt ürünleri üretimimiz, 1972 yılında Vezirçiftliği’ nde kurulan Çayırova markasıyla süt ayran yoğurt kaşar peyniri beyaz peynir ve tereyağı üretimleriyle devam etmektedir. Kocaeli ve Sakarya bölgesinden her gün titizlikle toplanan sütler 100 ton/gün kapasiteli modern tesislerimizde işlenmektedir. Çayırova doğanın mucizesi sütü, geleneksel damak tadımızı koruyarak ve doğallığı ilke edinerek Gıda Güvenliği Standartlarında ürettiği ürünleri günlük olarak tüketicilerimizin beğenisine sunmaktadır. Bölgemiz üreticisine ve ülke ekonomisine katkı sağlayan Çayırova , bilgi, tecrübe ve eğitimi ön planda tutarak ve teknolojiye uyum sağlayarak tüketicilerine sağlıklı ve katkısız ürünler sunmaya devam edecektir.
http://www.cayirovasut.com/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
ALİONBAŞI süt ürünleri 18.04.1994 tarihinde Kütahya ili Tavşanlı ilçesi Çukurköy kasabasında 2000m2 alan üzeri 500 m2 kapalı alanda günlük 2 ton süt işleme kapasitesi ile üretime başlayarak kurulmuştur. Bugün yine Kütahya ili, Tavşanlı ilçesi, Emet Yolu üzerinde 30 dönüm arazi üzerine 2500m2 kapalı alanı olan yeni tesisinde günlük 100 ton süt işlemektedir. Firmamız üretimine ilk olarak Klasik peynir, Blok Taze Kaşar Peynir ve Lor Peynir imalatı ile başlamış, daha sonra küçük ambala jarda Taze Kaşar Peyniri, Kültürlü Peynir çeşitleri, Tereyağı çeşitleri, Yöresel Peynir çeşitleri, Köy Tipi Peyniri ve son olarak da Süzme Yoğurt, 220 gr Dil Peyniri, 220gr Örgü Peyniri çeşitleriyle, yenilikçi yapısı ve üretimde hijyen ve sağlık kurallarına önem vererek, ambalajdan, üretime kadar her noktada titizlikle davranarak ürün portföyünü sürekli geliştirmektedir.Beyaz Peynir Grubu Taze Kaşar Grubu Tereyağ Grubu Yöresel Peynir Grubu yagli.kulturlu.17kg Tam Yağlı Sert Klasik Beyaz Peynir yagli.kulturlu.17kg Tam Yağlı Yumuşak Klasik Bey
http://www.alionbasi.com/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
ÇAYCUMA SÜT ÜRÜNLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ 1955 yılında, Zonguldak yöresinde üretilen sütün değerlendirilmesi ve bölge halkına istihdam sağlanması amacıyla kurulan Çaycuma Süt Ürünleri, kuruluşunun ilk yıllarında faaliyet gösterdiği küçük ölçekli mandıra yapısından bugün 7547m² kapalı, 21640m² açık alan olmak üzere toplam 27000metrekarelik ve günlük 250 ton süt işleme kapasitesine sahip iki fabrikasıyla üretime devam etmektedir. Doğaya ve insana saygı çerçevesinde, sağlıklı ve lezzetli süt ürünlerini kaliteyle perçinleyip, bunu bir standart haline getirmek ve nesiller boyu bu standardın devamını sağlamak. Yalnızca ürünlerimiz ve üretimimizle değil, kalite politikamız, iş ahlakımız ve toplumsal duyarlılığımız ile gelecek nesillere örnek teşkil edecek, başarılı çalışmaların altına imzamızı atmak.
http://www.caycumasut.com.tr/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Sütaş 1975 yılında Bursa'nın Karacabey ilçesinin Uluabat köyünde kuruldu. Kurulduğu tarihteki günlük süt işleme kapasitesi 5 ton olan Sütaş, bugün Karacabey tesislerinde 1.200 ton, Aksaray tesislerinde 1.400 ton olmak üzere günlük toplam 2.600 ton süt işleme kapasitesine sahiptir. 1975 yılından beri sadece süt ve süt ürünlerine odaklı olarak faaliyet gösteren Sütaş, Türkiye, Makedonya ve Romanya’daki 4 tesisinde, yılda 750 milyon litre süt işlemekte ve tüketicilerine 70 çeşit ürün sunmaktadır. Türkiye’de her dört hanenin üçünde tercih edilen Sütaş, süt ve süt ürünleri sektörünün lider markasıdır. Sütaş, Çiftlikten Sofralara iş modeli ile ineklerinin yediği çiftlikten sofralara ulaşan ürünlerine kadar, bütün süreci yönetmekte ve denetlemektedir. Ürünlerinin doğallığının ve kalitesinin güvencesi olan bu modelin gereği olarak Sütaş, üretim tesislerinin yanı sıra; eğitim merkezleri, uygulama çiftlikleri, damızlık yetiştirme çiftlikleri, yem fabrikaları, geri kazanım ve enerji tesislerinden oluşan bütünleşik bir yapı ile faaliyet göstermektedir.
https://www.sutas.com.tr/tr ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Süt ürünleri ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Süt ürünleri ile ilgili güncel haberleri okuyabilirsiniz. Son çıkan süt ürünlerini takip edebilirsin. Süt ürünleri firmaları ve markaları ile kolayca irtibata geçip istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Sende çok kolay bir şekilde kendini tanıt. Firmalara yakın ol.Eleman mı arıyorsun kendi elemanını kendin seç.İlan mı vermek istiyorsun? Ücretsiz ilan ver ister sat ister satın al hepsini detaylı olarak girebilirsin veya ilan sahipleri ile irtibata geçebilirsin.
http://suturunleri.com/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A

First Previous 1 2 [3] 4 5 Next Last

Toplam Kayıt Sayısı: 41
21-30 arası gösteriyor. Toplam 41 kayıt var.

Dizin istatistik

 1. Kategori: 29
 2. Altkategori: 1
 3. Toplam Blog: 937
 4. Onay Bekleyen : 649
 5. Onaylanmayan: 646
 6. Bugün Kayıt: 0


Reklam

 1. Günlük Süt
 2. Cevap Burada
 • Süt Firmaları,Süt,
 • EUROSAFE
 • şifreli, tam otomatik, dünyanın güvendiği,
 • çelik kasa