Blog Linkleri


Besleme RSS Feed

Blog Linkleri ~ Yemek ~ Süt Ürünleri ~ Page 4


Sıralama Kriteri: PageRank | Hitler | AlfabetikStandart Blog Kayıtları

Süt ürünleri ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Süt ürünleri ile ilgili güncel haberleri okuyabilirsiniz. Son çıkan süt ürünlerini takip edebilirsin. Süt ürünleri firmaları ve markaları ile kolayca irtibata geçip istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Sende çok kolay bir şekilde kendini tanıt. Firmalara yakın ol.Eleman mı arıyorsun kendi elemanını kendin seç.İlan mı vermek istiyorsun? Ücretsiz ilan ver ister sat ister satın al hepsini detaylı olarak girebilirsin veya ilan sahipleri ile irtibata geçebilirsin.
http://suturunleri.com/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
1993 yılında süt ve peynir altı sularını, endüstriyel ve ekolojik bir katkı maddesi ürünü haline getirip birçok gıda üreticilerin tedarikçisi olmak için Malkara Birlik Süt ve Süt Mamulleri A.Ş Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde kurulmuştur. İlk zamanlarda aylık 80-100 ton toz kapasitesiyle başlayan üretim miktarı günümüzde 1000 tonu aşmıştır. Balkanlar’daki en büyük tesise sahip olan firmamız 57.250 m2 açık alan ve 27.000m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Trakya bölgesinden toplanan birinci sınıf çiğ inek sütünü kurutarak toz haline getiren firmamız ayrıca civar mandıralardan peyniraltı sularını temin edip, çevresel atık olarak kabul edilen bu hammaddeyi en son teknolojiyle işleyerek hem çevreye hem Türk ekonomisine katkıda bulunur. Türkiye’de Süt işleme makinalarının en bilinen markası olan Yazgan Makine’nin altyapısıyla oluşturulan Maybi, deneyimli kadrosu sayesinde en kaliteli son ürün ve ürün sonrası hizmeti müşterisine sunmaktadır.
http://www.maybi.com.tr/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
MURATBEY GIDA SANAYİ ve TİCARET A.Ş Yarım yüzyıla yakın geçmişe sahip Muratbey, tecrübesiyle sütün Türkiye'deki gelişimine yön veren sayılı firmalar arasında yer almaktadır. İnovasyona verdiği önemle de Türkiye’nin yenilikçi ve öncü peynir markası olan Muratbey, 30 bin metrekare kapalı alana sahip üretim tesisi, 300 çalışanı ve günde 700 ton süt işleme kapasitesi ile her gün Türkiye çapında 15 bin satış noktasına ulaşmakta ve daha fazla sayıdaki insanın sağlıklı sütle üretilmiş sağlıklı ürünler tüketmesini sağlamayı amaçlamaktadır. HACCP, TSE Uygunluk, BRC, TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Sistemi Belgelerine de sahip olan Muratbey’in, yeşil üretim kriterlerine uygun olarak gerçekleştirdiği üretim süreci web sitesi üzerinden 24 saat canlı olarak yayınlanmaktadır. Bunun dışında 90 ayrı kamerayla üretimin her saniyesi gıda mühendisleri ve kalite kontrol mühendislerince gözlem altında tutulmaktadır.Muratbey ÜrünleriYenilikçi ÜrünlerNaturenaTaze KaşarlarYöresellerSürülebilirler Beyaz Peynirler Light Tereyağı Geleneksel Açık Şarküteri
http://www.muratbey.com.tr/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Özsüt'ün hikayesi İzmir Kemeraltı'nda 16 metrekarelik bir dükkanda başladı. Sefer Usta'nın yolu Osmanlı Sarayı'ndan çıkma bir usta ile kesişmişti. Yıl 1938'di... Sefer Usta bu topraklarla özdeşleşmiş geleneksel tatlıcılık sırlarını Özsüt'ün akıl defterine bir bir yazdı. O gün açılan kapı bir daha hiç kapanmadı. Tatlılarımıza yalnızca özel çiftliklerden gelen taze günlük süt katıyoruz. Sütlü tatlılarımızın lezzeti ve dokusu, pirinci özel değirmenlerde öğüterek hazırladığımız sübyeden geliyor. Pastalarımızda sadece gerçek tariflerle ve dikkatle hazırladığımız kremalarımızı kullanıyoruz. Dondurmalarımıza, pastalarımıza renkleri Türkiye'nin ışıl ışıl güneşiyle yetişen mis gibi taze meyveler veriyor. Geniş ve farklı menümüzle siz misafirlerimizi 78 yılın ardından aynı özen ve keyifle ağırlıyoruz. Pasta, Tatlı, Çikolata, Sütlü Tatlılar, Cheesecake, Cupcake, Dondurma, Kurabiye, Kahve, Cafe, Bayilik
http://www.ozsut.com.tr/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
2016 yılı süt ve süt ürünleri raporu açıklandı. 2016 yılı Şubat ayında toplanan inek sütü miktarı bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 7,4 arttı. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2016 yılı Şubat ayı Süt ve Süt Ürünleri Üretimi rakamlarını açıkladı. Buna göre, ticari süt işletmelerince Şubat ayında 749 bin 597 ton inek sütü toplandı. Toplanan inek sütü miktarı Şubat ayında bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 7,4 arttı.
http://osmansamsun.blogcu.com/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Danone Süt Ürünleri Türkiye olarak, lezzetli, sağlıklı ve herkesin erişebileceği süt ürünleriyle mümkün olan en fazla sayıda insanın sağlığına katkıda bulunma misyonu ile 1998'den bu yana sütlü ürünler pazarında faaliyet göstermekteyiz. Danino, Danette, Activia, Danone Doğal ve Danone Disney markalarından oluşan sağlıklı, lezzetli, kaliteli ve geniş ürün yelpazemiz ile tüketicilerimize en iyiyi sunmayı hedeflemekteyiz. Danone Türkiye olarak, 500'ü aşkın çalışanımız, yaklaşık 3.500 çiftçimiz, 1.000'e yakın tedarikçimizi kapsayan yaygın tedarikçi ağımız ve Türkiye'nin en kapsamlı soğuk zincir satış ve dağıtım ağı ile 81 ilde, 60.000 satış noktasına hizmet veren 100'ü aşkın distribütörümüzle birlikte el ele yürümekteyiz.
http://www.danone.com.tr/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
İstanbul Sütlü Tatlı Gıda San. ve Tic. A.Ş. olarak; kurulduğumuz günden bu yana kalite ve lezzetten ödün vermeden, müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutmayı ilke edindik. Hijyen ve sanitasyon kurallarına tam uyumu prensip edinen bir çalışma ekibi ile, yasal mevzuatlara uygun, güvenilir, leziz ve sağlıklı, ev tadında sütlü ve şerbetli tatlıları ISO 9001 ve ISO 22000 kalite ve gıda güvenliği yönetim sistemlerinde üretmekteyiz. Modern üretim sistemlerimiz, son teknoloji makinelerimiz ile sağlığınız ve damak tadınız kendi alanında uzman çalışma ekibimiz ile emin ellerde. Amacımız, sizden aldığımız güç ile mevcut olan ürün yelpazemizi genişleterek ve iyileşme sağlayarak kesintisiz kaliteli hizmet sunmaktır. Profiterol, Supangle, Fırın sütlaç, Kazandibi, Tavukgöğsü, Keşkül, Aşure, Sakızlı Muhallebi, Baklava, Kadayıf, Şekerpare, Padişah sarması, Havuç dilimi, Diğer tüm çeşitleri..Vizyonumuz, Ürünlerimizin lezzet ve kalitesini korumakla yetinmeyip, sürekli iyileştirme ve ürün yelpazemizi geliştirerek, tatlı sektöründe kendi markamızı tanıtmaktır.
http://www.istanbulsutlu.com/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Süt, dişi memelilerin yavrularını beslemek için memelerinden gelen, besin değeri yüksek beyaz sıvıdır. Ayrıca bazı bitkilerin türlü organlarında bulunan beyaz renkte öz suya ve erkek balığın tohumuna da süt denir.İçindekiler [gizle] 1 Süt Tarihi 2 Bebeklik ve çocukluk döneminde süt tüketimi 3 Gençlerde süt tüketimi 4 Yetişkinlerde süt tüketimi 5 Yaşlılık döneminde süt tüketimi 6 Süt Zararları 7 Sütün Bileşimi 8 Homojenize süt
http://www.sutyo.com/sut_hakkinda/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Tereyağ yaşlı jersey ineğinin sütünden yapılmalıdır. Neden gayet iyi inek başka bir 15 yıl yaşadığında sütünde en iyi yağ olur, bilmiyoruz. Bildiğimiz ineğin yaşlanması gerekiyor ki güzel süt verebilsin. Eski zamanlarda sadece beş yıl içinde katliam gibi inekler kurbanda kesilirdi.Kapalı ortamlarda barındırılırlardı. Tabii ki cevap fazla çalışma olduğunu. Sibiryadaki inekler ile bizdeki ineklerin süt verimi ve yaşam beklentisi ya da çok uzun değildi.Tereyağ burada devreye girdi. 19. yüzyılın sonunda ve 1900 içine süt artan talebi mandıracının ineklerin daha fazla süt sıkmak için yollar aramaya başlamak için neden oldu. Bu bilimsel süt üretiminin gelişi ve modern süt fabrikası tohum oldu.Ama sütteki yağ oranlarını da çok değiştirdi. 1800'lerin ortalarında, erken Jersey inekler yaklaşık 600 lira, belki 700 tartılır ve süt 28 litre günde tereyağ etrafında üretti. Bu yaklaşık 56 lira. Seçici üreme ve biraz normal kalori alımını altında inek tuttu bilgisayarlı tereyağ beslenme programları büyü yoluyla 1975 civarında, Siyah-Alaca 1.750 pound tartılır ve 76 litre, günde koyarak oldu.
http://www.sutyo.com/tag/tereyag/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
AK-DU Süt Ürünleri; 60 yılı aşan tecrübe ve birikimiyle, bölgesinin önde gelen süt ürünleri üreticisi olarak, siz değerli müşterilerimizin güveni ile dürüst kimliğinden ödün vermeden, AK-DU markasını onurla geleceğe taşıyor. Gelenekten geleceğe yeni damak zevklerinin oluşturulması, ISO 9001:2000 ve Gıda Güvenliği Sisteminin sürekli iyileştirilmesi temel prensibimizdir.Klasik İnek Beyaz Peynir, Bergama Tulum Peyniri, Koyun Beyaz Peyniri, Koyun Tulum Peyniri, Kaşar ve Tereyağı olarak üretilmektedir AK-DU ürünlerini sunduğu tüketicilerin, birlikte çalıştığı müstahsilleri ve müşterileri ile birlikte hizmet ve kalitesinden ödün vermeden özünden aldığı güç ve enerji ile doğanın en saf en temiz gıdasını üretmeye nesiller boyunca devam etmektedir.
http://www.akdusut.com/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A

First Previous 1 2 3 [4] 5 Next Last

Toplam Kayıt Sayısı: 46
31-40 arası gösteriyor. Toplam 46 kayıt var.

Dizin istatistik

 1. Kategori: 29
 2. Altkategori: 1
 3. Toplam Blog: 953
 4. Onay Bekleyen : 758
 5. Onaylanmayan: 755
 6. Bugün Kayıt: 1


Reklam

 1. Günlük Süt
 2. Cevap Burada
 • Süt Firmaları,Süt,
 • EUROSAFE
 • şifreli, tam otomatik, dünyanın güvendiği,
 • çelik kasa